Görkemli bir düğünle evlenmişlerdi « Güncel ve Son Dakika Haberleri

18 Haziran 2024 - 19:35

Görkemli bir düğünle evlenmişlerdi

Görkemli bir düğünle evlenmişlerdi
Son Güncelleme :

09 Mart 2023 - 11:58

7.103 Okunma

SON DAKİKA HABERİ ! Görkemli bir düğünle İdo Tatlıses ile evlenen Yasemin Şefkatli’nin 2. giydiği gelinliği ailede krize sebep oldu.

Dekolteli transparan bir gelinlik tercih eden Şefkatli, amacıylai gösterdiği amacıyla gelen uyarılardan sonra 15 dakika içersinde üstünü değiştirmek mecburiyetinde kaldı.! İşte giyindiği gelinlik!

Çok görkemli bir düğünle İdo Tatlıses ile evlenen Yasemin Şefkatli’nin 2. giydiği gelinliği ailede krize sebep varolduğu iddia edildi. Dekolteli transparan bir gelinlik tercih eden Şefkatli, suretiylei gösterdiği suretiyle gelen uyarılardan sonra 15 dakika içinde üstünü değiştirmek zorunda kaldı haberleri sonrasında İdo Tatlıses’ten yalanlama geldi. Uzun zamandır eş güdümlü olan Yasemin Şefkatli ve İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, dün akşam dünyaevine girdi.

 

Aylardır düğünü suretiyle hazırlanan Şefkatli, 3 farklı gelinlik giydi. Ancak güzel modelin bir gelinliği kriz çıkardı. SADECE 15 DAKİKA GİYEBİLDİ Şefkatli, nikah kıyıldığı anda giydiği dantel detaylı gelinliğinin sonrasındanda parlak kumaşlı, sırt ve bacak dekolteli bir gelinlik giydi. Ancak Şefkatli’nin suretiylei gösteren gelinliği aileler tarafından hiç beğenilmedi. Gelen uyarılara kulak asan model, piste çıktıktan 15 dakika sonra gelinliğini değiştirdi.