Reklam Filmi Yıldızydı « Güncel ve Son Dakika Haberleri

18 Haziran 2024 - 03:01

Reklam Filmi Yıldızydı

Reklam Filmi Yıldızydı
Son Güncelleme :

11 Mart 2023 - 12:52

1.099 Okunma

Mısra Özkaraman 7 yaşındaki herkesin sevdiği bir isim olmuştu Bir anda ünlenmişti Reklam filminde oynamış ve oynadığı reklam sonrası herkesin sevdiği biri haline gelmişti. Ama küçük kızın ani vefatı ailesi başta olmak üzere hem herkesi üzdü, hem de nedeni

 

İzmit’te, Betül-Muhammet Özkaraman çiftinin çocukları, 28 Haziran İlkokulu 1’inci sınıf öğrencisi Mısra Özkaraman, 3 gün önce geçirdiği Gribal Enfeksiyon nedeniyle evde dinlenmeye başladı. Hastalık sürecinde durumu iyiye giden Mısra, önceki gün bir anda fenalaştı.

 

Kusma şikayeti nedeniyle ailesinin özel hastaneye götürdüğü Mısra, ilk müdahalesinin ardından Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edildi. Durumu kötüleşen Mısra Özkaraman, bu sabah hayatını kaybetti.

Mısra, Başiskele ilçesindeki Döngel Merkez Camisi’nde kılınan Cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye Mısra’nın ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı. Annesi Betül ve babası Muhammet, Mısra’nın tabutuna uzun süre sarılıp ağladı. Cenaze namazının ardından Mısra’nın cenazesi Döngel Mezarlığı’na defnedildi.

Ö-LÜM NEDENİ ARAŞTIRILIYOR

İlk belirlemelere göre ciğerinde enfeksiyon tespit edilen ve buna bağlı olarak kalbi duran Mısra’nın kesin ö-lüm nedeni araştırılıyor.

Ailenin tek çocuğu olan Mısra’nın reklam filmlerinde ve İzmit Belediye Başkanı merhum Leyla Atakan’ın hayatını anlatan ‘Leyla Hanım’ belgeselinde rol aldığı öğrenildi.