Ekranlara geri dönüyor « Güncel ve Son Dakika Haberleri

18 Haziran 2024 - 17:28

Ekranlara geri dönüyor

Ekranlara geri dönüyor
Son Güncelleme :

11 Mart 2023 - 19:26

5.758 Okunma

FOX TV Ana Haber’de izlenme rekorları kırarken ani bir kararla istifa edip İzmir’de emeklilik hayatı yaşamaya başlayan Fatih Portakal, Youtube yayınlarına başlamıştı.

Bir dönem FOX TV Ana Haber’de izlenme rekorları kıran ancak ani bir karar ile haber sunuculuğunu bırakıp İzmir’de emeklilik hayatı yaşamaya başlayan Fatih Portakal’dan haber var. Gelen son habere göre Fatih Portakal ani bir kararla istifa edip İzmir’de yaşamaya başlamıştı. Youtube yayınları ile gündeme dair yorumlama yapan Portakal 20 Mart tarihinde ekranlara çıkacak olan Portakal’ın hangi kanalla anlaştığı merak konusu oldu.

FOX TV’den istifa ettikten sonra ekranlardan uzak kalan sadece Youtube’deki kanalı üzerinden paylaşım yapan Portakal 20 Mart tarihinden itibaren Sözcü TV’de ana haber sunmaya başlayacak.

YILMAZ ÖZDİL İSTİFA ETMİŞTİ
Sözcü TV 1 Mart tarihinde yayın hayatına başlamıştı ve Genel Müdürlük koltuğunda ise Yılmaz Özdil vardı. Özdil’in aldığı sürpriz istifa kararı sonrasında başa Alişer Delek geldi.

Yönetim, geçtiğimiz haziranda Fox Haber’den ayrılan Özgür Çakmakcı’yı Haber Koordinatörü olarak atadı.

VİDEO İLE AÇIKLAMA YAPTI
Fatih Portakal, yeni kanalını, “Her başlangıcın öncesinde biten bir hikaye vardır, demiş birisi. Umarım güzel olacak ne dersiniz? #youtube yayınlarına da devam merak etmeyin” notuyla duyurdu.